Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Fan Sitesi

BERGÜZAR & HALİT ERGENÇ
=> Haberler 2018 => Konuyu başlatan: Höküme üzerinde 14 Mart, 2019, 15:03:13Konu Başlığı: Bergüzar Korel’in eşi Halit Ergenç: Onu izleyip, tadına vardık
Gönderen: Höküme üzerinde 14 Mart, 2019, 15:03:13

      14.03.2019

Bergüzar Korel’in eşi Halit Ergenç: Onu izleyip, tadına vardık(https://resmim.net/f/o9kQpd.jpg)

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, ekranların sevilen oyuncusu Bergüzar Korel, önceki akşam bir mekanda sahne aldı. Basına kapalı gerçekleşen ve Bergüzar Korel’in yakın dostlarını ağırladığı geceye birçok ünlü isim katıldı.

Halit Ergenç, bu özel akşamda eşi Bergüzar Korel’i yalnız bırakmadı. Korel ve Ergenç, Frank Sinatra’nın ‘Can’t Take My Eyes Off You’ şarkısında düet yaptı. İkili, şarkı sonrası sarılarak birbirlerini kutladı.


(https://resmim.net/f/nrGrnS.jpg)

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDISerenay Sarıkaya, Enis Arıkan, Ezgi Mola rol aldıkları Alice Müzikali sonrası geceye katıldı. Engin Hepileri-Beyza Şekerci, Onur Büyüktopçu, Selma Ergenç, Miray Daner ve Boran Kuzum geceye katılan diğer isimler arasında yer aldı.

Enis Arıkan, “Bergüzar’a bayılıyorum. Çok güzeldi, tatlıydı. Oyundan çıkıp onu dinledik” dedi. 

Sunucu Onur Büyüktopçu, “İnanılmaz eğlendirdi, muazzamdı. Çok kıskandım. Benim de sesim güzel. Ben de yapacağım.” dedi.

Halil Sezai’nin ‘İsyan’ şarkısını seslendiren Serenay Sarıkaya, büyük alkış aldı. Sarıkaya basına görüntülenmeden oradan ayrıldı. Ezgi Mola ise Ajda Pekkan’ın ‘Düşünme hiç’ şarkısını Bergüzar Korel ile birlikte seslendirdi.

“SAHNEDE OLMAK ÇOK ZEVK VERİYOR”(https://resmim.net/f/OTcdRi.jpg)


Sahne sonrası gazetecileri sorularını yanıtlayan Bergüzar Korel, “Ben şarkıcı değilim. Şarkıcı olmak gibi bir iddiam da yok. Oyunculuk yaparken nasıl hikaye anlatıyorsam şarkı söylerken de şarkıların hikayelerini anlatmak istiyorum. Şarkıların hikayelerinde kayboluyorum. Bunu seyirciye yansıtmak istiyorum. Arada sohbet edip gülüyoruz. Hep yazılanları oynuyoruz başka başka kadınları… Bergüzar olarak sahnede olmak çok zevk veriyor” şeklinde konuştu.

“ÖNÜMÜZDE YİNE ÖZEL BİR GECE VAR”Korel, “Bir konser maratonu olur mu?” sorusuna “Henüz çok başındayız. Haddimi bilmeyi seviyorum. Doğru projelerde, Aykut Bey’le doğru şarkılarla seyirciyle birlikte olmayı isterim. Önümüzde yine özel bir gece var. İnsanlar isterse, severse talep olursa yaparım herhalde” yanıtını verdi.

ONU İZLEYİP, TADINA VARDIK”Halit Ergenç, “Benim için çok büyük bir mutluluk. Çünkü Bergüzar sahnede olunca çok mutlu oluyor. Beni ondan daha mutlu ediyor. Onu izleyip onun tadına vardık” dedi. Uzun zaman sonra sakallarını keserek imaj değişikliğine giden Halit Ergenç, “Biraz rahatlayayım istedim. Çok zaman olmuştu” diye konuştu.

Habere gitmek için tıklayın (https://www.habersefi.com/berguzar-korelin-esi-halit-ergenc-onu-izleyip-tadina-vardik/)